Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė “Strielčių lentpjūvė” (buvusi AB “A. Kavaliausko lentpjūvė”) buvo įkurta 1994 m.

Įmonė įregistruota Prienų rajono savivaldybėje. UAB ”Strielčių lentpjūvė“ įsikūrusi Strielčių kaime, Prienų rajone.

Įmonės pagrindinė veikla yra medžio apdirbimas – tai įvairių matmenų statybinė mediena, obliuota mediena, beveik visa lauko bei vidaus apdaila, skiedros stogui, tiesmetrinių medienos dirbinių gamyba: grindjuostės, durų apvadai, gultai pirtims, apdailos kampai, grindų bei terasinės lentos, lauko, vidaus ir pirties dailylentės. Taip pat medienos džiovinimas.

Įmonė gamina ekologišką kurą – medžio pjuvenų briketus. Briketai gaminami tik iš sausų pjuvenų. Gaminant briketus nenaudojamos jokios priemaišos, klijai. Nuo pirmųjų veiklos dienų darbas įmonėje organizuojamas atsižvelgiant į nuolat kintančią Lietuvos ir užsienio rinką, kiekvienais metais didinama gamyba ir plečiamas pagamintos produkcijos asortimentas. Mūsų sėkmingos veiklos priežastys – tai maksimali atsakomybė už savo darbus, garantuota produkcijos kokybė ir išskirtinis požiūris į kiekvieną partnerį ir klientą. Mūsų 60-ties žmonių kolektyvas palyginus jaunas, tačiau jame dirba patyrę ir savo darbą gerai žinantys darbuotojai.

Pardavimo rinkos: savo produkciją realizuojame Lietuvoje išskyrus pjuvenų briketus didžiąją jų dalį eksportuodami į Daniją, Vokietija Mes sėkmingai bendradarbiaujam su Lietuvos dideliais prekybos centrais ir stambiomis įmonėmis. Mūsų bendrovė brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus, todėl mes – patikimas Jūsų partneris.