Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė “Strielčių lentpjūvė” (buvusi AB “A. Kavaliausko lentpjūvė”) buvo įkurta 1994 m.

Įmonė įregistruota Prienų rajono savivaldybėje. UAB ” Strielčių lentpjūvė “įsikūrusi Strielčių kaime, Prienų rajone.

Įmonės pagrindinė veikla yra medžio apdirbimas – tai įvairių matmenų statybinė mediena, obliuota mediena, beveik visa lauko bei vidaus apdaila, skiedros stogui, tiesmetrinių medienos dirbinių gamyba: grindjuostės, durų apvadai, gultai pirtims, apdailos kampai, grindų bei terasinės lentos, lauko, vidaus ir pirties dailylentės. Taip pat medienos džiovinimas.

Įmonė gamina ekologišką kurą – medžio pjuvenų briketus. Briketai gaminami tik iš sausų pjuvenų. Gaminant briketus nenaudojamos jokios priemaišos, klijai. Nuo pirmųjų veiklos dienų darbas įmonėje organizuojamas atsižvelgiant į nuolat kintančią Lietuvos ir užsienio rinką, kiekvienais metais didinama gamyba ir plečiamas pagamintos produkcijos asortimentas. Mūsų sėkmingos veiklos priežastys – tai maksimali atsakomybė už savo darbus, garantuota produkcijos kokybė ir išskirtinis požiūris į kiekvieną partnerį ir klientą. Mūsų 60-ties žmonių kolektyvas palyginus jaunas, tačiau jame dirba patyrę ir savo darbą gerai žinantys darbuotojai.

Pardavimo rinkos: savo produkciją realizuojame Lietuvoje išskyrus pjuvenų briketus didžiąją jų dalį eksportuodami į Daniją, Vokietija Mes sėkmingai bendradarbiaujam su Lietuvos dideliais prekybos centrais ir stambiomis įmonėmis. Mūsų bendrovė brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus, todėl mes – patikimas Jūsų partneris.